گوشی گیمینگ هواوی در نیمه دوم 2018 از راه می رسد؛ رونمایی از گوشی هوشمند تاشو در سال 2019 – انجمن پشتیبانی فارسی FluxBB

هواوی به تازگی از برخی طرح های هیجان انگیز خود برای آینده خبر داده
علاوه بر این اعلام شده که کمپانی چینی مورد بحث قصد دارد گوشی هوشمند تاشوی خود را در سال 2019 معرفی کند. در این حوزه نیز هواوی رقبای قدری دارد. سامسونگ یکی از اصلی ترین بازیگران این حوزه است که به طور رسمی خبر از کار روی گوشی تاشوی آتی خود داده که آن هم قرار است در سال 2019 رونمایی شود. علاوه بر سامسونگ، پتنتی از موتورولا مشاهده شده بود که خبر از یک گوشی هوشنمد تاشو می داد.

تماشا کنید: با باراک اوباما در بازی Shaq-Fu: A Legend Reborn به جنگ شیاطین بروید

هواوی به تازگی از برخی طرح های هیجان انگیز خود برای آینده خبر داده. «Jim Xu» مدیر مصرف کنندگان کمپانی تأیید کرده که در نیمه دوم سال جاری میلادی، گوشی گیمینگ هواوی عرضه خواهد شد.

تصویر تیتر مطلب مربوط به هواوی پی 20 پرو است.

image

با این حال اطلاعات بیشتر دیگری در مورد این گوشی اعلام نشده، به استثنای اینکه موبایل مورد بحث در زمان عرضه از قابلیت GPU Turbo بهره مند خواهد بود. به واسطه این  قابلیت قدرت گرافیکی تا 60 درصد افزایش می یابد در حالی که مصرف انرژی 30 درصد کم می شود.

از دیگر رقبای هواوی که تاکنون از گوشی های گیمینگ رونمایی کرده اند می توان به ایسوس و ریزر اشاره کرد. ایسوس گوشی ROG Phone را در اواسط خرداد ماه معرفی کرده بود و ریزر فون نیز در آبان ماه سال 96 رونمایی شده بود.