گوگل احتمالا در حال توسعه موبایل پیکسل میان رده با اسنپدراگون ۷۱۰ است – انجمن پشتیبانی فارسی FluxBB

علی رغم مشکلات گسترده سری دوم اسمارت فون های پیکسل در سال گذشته، گوگل آنقدر اعتبار دارد که هر خبر و شایعه ای پیرامون محصولات این شرکت به سرعت در فضای رسانه ای دست به دست شود
تاکنون خبرهای گسترده ای در مورد نسل بعدی موبایل های پیکسل منتشر شده که از این میان می توان به تولید آنها در کمپانی فاکسکان، تامین پنل های نمایشگر توسط ال جی و کاهش احتمالی قیمت نهایی اشاره کرد.

تماشا کنید: کالبدشکافی موبایل پیکسل 2

علی رغم آغاز فرایند توسعه، هنوز اطلاعات چندانی در رابطه با این اسمارت فون در دسترس قرار ندارد اما ورود این این شرکت به بازار میان رده ها اگر با باگ های پیکسل ۲ نظیر سوختگی نمایشگر، ضبط صداهای عجیب و غریب و غیره همراه نباشد، می تواند عرصه را بر سامسونگ و هواوی تنگ کرده و سود چشمگیری را عاید ساکنین مانتن ویو کند.

بر اساس توییت یکی از افشاگران شناخته شده به نام Roland Quandt، گوگل قبلا تولید مدل جدیدی از  پیکسل میان رده را آغاز کرده که طی نیمه اول سال ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد. این موبایل میان رده بر خلاف پیکسل ۳ و ۳ اکس ال از چیپست اسنپدراگون ۷۱۰ بهره خواهد برد که در میان پرچمداران قرار نمی گیرد.پیکسل میان ردهچیپست اسنپدراگون۷۱۰ که مدت زیادی از معرفی آن نمی گذرد، بر اساس فناوری ۱۰ نانومتری ساخته شده و عملیات پردازش شبکه عصبی را با استفاده از موتور AI داخلی انجام می دهد. پردازشگر سیگنال تصویری Spectra 250 کاهش نویز متوالی و قابلیت های هوشمندی همچون عمق سنجی و ایجاد بوکه را به راحتی انجام می دهد. از دیگر قابلیت های این چیپست می توان به پشتیبانی از نسل چهارم فناوری شارژ سریع کوالکام و ویدئوهای 4K HDR اشاره کرد.

در صورتی که خبرهای Quandt صحت داشته باشد، در روزهای آتی اطلاعات بیشتری در رابطه با پیکسل میان رده منتشر خواهد شد.

علی رغم مشکلات گسترده سری دوم اسمارت فون های پیکسل در سال گذشته، گوگل آنقدر اعتبار دارد که هر خبر و شایعه ای پیرامون محصولات این شرکت به سرعت در فضای رسانه ای دست به دست شود.